Life Light Led - R63 E27 12W 4000K 1290lm (LLR63L12WSW)
0 / 5
0 / 5
Led R63 fejű égő E27 foglalattal. 12W, 1290 Lumen, 120°, 4000 kelvin, közép fehér. Megfelel egy hagyományos 100 Wattos izzónak! 30.000 óra élettartam! Csak a leddiszkontban: A lumen vizsgálati jelentés megtalálható a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv, Letöltés menüpontban! Nem vibrál a fénye! Így nem bántja a szemet és nem okoz fejfájást és nem lép fel stroboszkóp hatás. Life Light Led 3 év garancia!
| Termék ID: | #6030823 |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 1290 lm |
| Névleges feszültség: | 170-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 12 W |
| Sugárzási szög: | 180 ° |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Típus: | LED izzó |