Lucide - Amber E14 3W (LC2348)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Lucide gyártótól 4050.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6032669 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 115 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 3 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Színhőmérséklet: | 2200 K |
| Típus: | LED izzó |