LUTEC - Connect Smart borostyán színű E27 nagygömb LED 7, 5 W, hideg-melegfehér - 60 W izó helyett (12, 5 cm) (8711301312)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031211 |
| Átmérő méret: | 125 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Magasság méret: | 175 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 7.5 W |
| Szín: | borostyán |
| Színhőmérséklet: | 2200-5500 K |
| Védettség: | IP20 |