Masterled - 10W 2200K E27 vintage izzó MasterLED (LEDM 2017)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031031 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 1000 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 1 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 64mm x 142mm |
| Működtető feszültség: | 230 V |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | extra meleg |
| Teljesítmény: | 10 W |