Masterled - 4W 2200K E27 filament LED fényforrás MasterLED (LEDM 0960)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031371 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 420 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 1 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 60mm x 108mm |
| Működtető feszültség: | 230 V |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | extra meleg |
| Teljesítmény: | 4 W |