MILAGRO - A60 E27 10W 2700K (MI1713)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Milagro gyártótól 2090.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6029445 |
| Energiaosztály: | F |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 1000 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 10 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Típus: | LED izzó |