MILIO - GU10 LED izzó 7W 590lm 4500K semleges fehér 120° - 50W-nak megfelelő (21334)
0 / 5
0 / 5
Energiatakarékos LED izzó 50W-nak megfelelő Gyártó: MILIO Cikkszám: 21334 Telje sítmény: 7W Fényáram: 590lm Fényszín: semleges fehér Színhőmérséklet: 4500K Feszültség: ~2 30V / 50-60Hz Foglalat: GU10 Kisugárzási szög: 120º CRI index: Ra>80 LED fajtája: SMD 2835 Szabályozható: Nem Szín: Fehér Any aga: Műanyag Védelem: IP44 Átlagos élettartam: 30000 óra Tanusítványok: CE, RoHS
| Termék ID: | #6031177 |
| Energiaosztály: | A |
| Facebook kategória: | 915 |
| Fényáram: | 590lm |
| Fényszín: | Semleges fehér |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat típusa: | GU10 |
| Izzó színhőmérséklete: | Semleges fehér |
| Izzó teljesítménye: | 7W |
| Kategória: | Fényforrás - Izzó |
| Színhőmérséklet: | 4500K |
| Teljesítmény: | 7W |