MILIO - GU10 LED izzó 7W 610lm 6000K hideg fehér 120° - 50W-nak megfelelő (21333)
0 / 5
0 / 5
Energiatakarékos LED izzó 50W-nak megfelelő Gyártó: MILIO Cikkszám: 21333 Telje sítmény: 7W Fényáram: 610lm Fényszín: hideg fehér Színhőmérséklet: 6000K Feszültség: ~2 30V / 50-60Hz Foglalat: GU10 Kisugárzási szög: 120º CRI index: Ra>80 LED fajtája: SMD 2835 Szabályozható: Nem Szín: Fehér Any aga: Műanyag Védelem: IP44 Átlagos élettartam: 30000 óra Tanusítványok: CE, RoHS Alternatív cikkszám: EP0132
| Termék ID: | #6027300 |
| Energiaosztály: | A |
| Facebook kategória: | 915 |
| Fényáram: | 610lm |
| Fényszín: | Hideg fehér |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat típusa: | GU10 |
| Izzó színhőmérséklete: | Hideg fehér |
| Izzó teljesítménye: | 7W |
| Kategória: | Fényforrás - Izzó |
| Színhőmérséklet: | 6000K |
| Teljesítmény: | 7W |