Modee - Halogén izzó G4 28W Fényforrás - lumino
5 / 5
5 / 5
Színhőmérséklet: 2700 Kelvin (meleg fehér)
Frekvencia: 50Hz
Certifikációk: CE
Üzemfeszültség: 12V
Dimmelhető: igen
| Termék ID: | #6031136 |
| Átmérő: | 10 mm |
| Búra kivitele: | áttetsző |
| Dimmelhető: | igen |
| Élettartam: | 2000 óra |
| Energiaosztály: | G |
| Fényerőszabályzás: | Dimmelhető |
| Fényhasznosítás: | 13 lumen/watt |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Hálózat: | 12 V |
| Hosszúság: | 33 mm |
| Kapcsolási ciklus: | 8000 |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Sugárzási szög (°): | 360 ° |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színvisszaadási index (CRI): | RA>99 |
| Termék anyaga: | üveg |
| Termék súlya: | 4 g |
| Típus: | Halogén |