Modee - LED Izzó Spot Alu-Plastic 6W GU10 110° 2700K (550 lumen) dimm. ERP (ML-GU10P2700K6WDN)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #6030408 |
| EAN kód: | 5999570717973 |
| Anyag: | Műanyag, Alumínium |
| Átmérő (mm): | 54 mm |
| Élettartam (óra): | 25000 óra |
| Fényszín: | Meleg fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | GU10 |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kapcsolási ciklus: | 12500 |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 550 lm |
| Magasság (mm): | 50 mm |
| Sugárzási szög: | 110° |
| Szabályozható: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Színhőmérséklet (K): | 2700 K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra ≥80 |
| Teljesítmény (W): | 6 W |
| Típus: | MR16,PAR16 |