Nanoleaf - E27 7W 2700K 800lm (NL45-0800WT240E27)
0 / 5
0 / 5
Nanoleaf intelligens izzó E27
A Nanoleaf izzó megnöveli mindennapi világítási igényeit
cirkadián világítás. Automatikusan beállítja a színhőmérsékletet a nap folyamán, hogy kiegészítse a természetes fényt.
Nincs Hub. Zökkenőmentes vezérlés extra hub vagy híd nélkül.
Több mint 16 millió szín a leggazdagabb, legélénkebb tónusokkal, amelyek mélyen telített árnyalatokkal töltik meg a szobát.
A legfényesebb fehérek a leghidegebbtől a legmelegebb tónusokig kiterjesztett hőmérséklet-tartományban.
25 000 óra élettartam
9W energiafogyasztás
Átlagos fényerő 806 lumen
Maximális fényerő 1100 lumen
Működik az Applw HomeKittel és a Google Asszisztenssel
A csomag tartalmazza:
1 db izzó
| Termék ID: | #6030257 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 800 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 7 W |
| Szabályozható: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Típus: | LED izzó |