NAVIGATE - LED izzó A70 E27 15W 3000K (812916)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932 Az Edison-menetű, E27 lámpafej és foglalat Az E27 foglalat a háztartásokban leggyakrabban előforduló foglalat. Ezek a csavarmenetes csatlakoztatási rendszerek nevüket egyik szabadalmaztatójukról, az amerikai feltalálóról, Thomas Alva Edisonról (1847-1931) kapták, és az 1880-as években találta fel. Az E27 lámpafej és foglalat előnyei
Olcsón, nagy mennyiségben gyártható.
Hozzá nem értő személyek is könnyen kicserélhetik.
Tartós, szilárd kapcsolatot biztosít, mert nagy fémfelületek érintkeznek.
Az izzó cseréje a csatlakozófelületek tisztítását is jelenti a létrejövő fémes súrlódás miatt.
A csatlakozó menet méretezése megakadályozza az eltérő menettel felszerelt elemek szándékos vagy véletlen felcserélését.
Az E27 lámpafej méretei
csavarmenet névleges átmérője: 27 mm
Ezeket a lámpafejeket leggyakrabban az általános világításra szánt 230 voltos normál izzókon és az asztali, fali és olvasólámpákban használatos gyertyaizzókon alkalmazzák.
| Termék ID: | #6033849 |
| EAN kód: | 8435485812916 |
| Anyag: | Műanyag |
| Átmérő (mm): | 70 mm |
| Élettartam (óra): | 25000 óra |
| Fényszín: | Meleg fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | E27 |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kapcsolási ciklus: | 15000 |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 1375 lm |
| Magasság (mm): | 140 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | -10℃ - +40℃ |
| Sugárzási szög: | 240° |
| Szabályozható: | Nem |
| Szín: | Fehér |
| Színhőmérséklet (K): | 3000 K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra ≥80 |
| Teljesítmény (W): | 15 W |
| Típus: | A70 |