NEDES - G9 7W 2800K (ND3202)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Nedes gyártótól 2990.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6031179 |
| Élettartam: | 30000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | G9 |
| Fényáram: | 700 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 7 W |
| Sugárzási szög: | 320 ° |
| Színhőmérséklet: | 2800 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |