NEDES - Led fénycső T8 18W 1200mm 4100K (TLS222)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030398 |
| EAN kód: | 8585040900722 |
| Búra/burkolat színe: | Opál búra |
| Burkolat alapanyaga: | Üveg |
| Csatlakozó: | T8 |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fénycső hossza: | 1200 mm |
| Fényerő: | 1850 lm |
| Fényerő (lm): | 1850 lm |
| Foglalat típus: | G13 (T8) |
| Garancia időtartama: | 3 év |
| IP Védettség: | IP20 |
| Méret: | Ø28 x 1200 mm |
| Színhőmérséklet: | Természetes fehér (4100K) |
| Szórásszög: | 300° |
| Teljesítmény: | 18 Watt |
| Termékek: | Fénycső |
| Várható élettartam: | 30 000 üzemóra |