NEDES - LED Filament SHAPE 4W BLUE A60 E27 1800K (ZSF105)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030703 |
| Búra/burkolat színe: | Kékes |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényerő: | 100 lm |
| Fényerő (lm): | 100 lm |
| Foglalat típus: | E27 |
| Frekvencia: | 50/60Hz |
| Garancia időtartama: | 2 év |
| IP Védettség: | IP20 |
| Izzó formája: | A60 - Gömb |
| Kiváltott teljesítménye: | 12 Watt |
| Led Chip típusa: | Filament |
| Méret: | Φ60x105 mm |
| Működési feszültség: | AC 220-240V/50Hz |
| Színhőmérséklet: | Meleg fehér (1800-2000K) |
| Szórásszög: | 320° |
| Teljesítmény: | 4 Watt |
| Teljesítmény tényező Pf: | >0,5 |
| Termékek: | Led izzó |
| Üzemi hőmérséklet (°C): | -10-40 |
| Várható élettartam: | 30 000 üzemóra |