NEDES - Led Izzó A60 E27 7W Természetes fehér (ZLS581)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030490 |
| EAN kód: | 8585040902733 |
| Búra/burkolat színe: | Opál búra |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényerő: | 600 lm |
| Fényerő (lm): | 600 lm |
| Foglalat típus: | E27 |
| Frekvencia: | 50/60Hz |
| Garancia időtartama: | 2 Év |
| IP Védettség: | IP20 |
| Izzó formája: | A60 - Gömb |
| Kiváltott teljesítménye: | 55 Watt |
| Led Chip típusa: | SMD |
| Méret: | Φ60 x 110 mm |
| Működési feszültség: | AC 220-240V/50Hz |
| Ra index: | >80 |
| Színhőmérséklet: | Természetes fehér (4000-4500K) |
| Szórásszög: | 300° |
| Teljesítmény: | 7 Watt |
| Teljesítmény tényező Pf: | >0,5 |
| Termékek: | Led izzó |
| Üzemi hőmérséklet (°C): | -10-40 |
| Várható élettartam: | 30 000 üzemóra |