NEDES - Led izzó G9 4W Meleg fehér Dimmelhető (ZLS614CD)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029035 |
| Búra/burkolat színe: | Opál búra |
| Dimmelhető: | Igen |
| Fényerő: | 320 lm |
| Fényerő (lm): | 320 lm |
| Foglalat típus: | G9 |
| Frekvencia: | 50/60Hz |
| Garancia időtartama: | 2 Év |
| IP Védettség: | IP20 |
| Izzó formája: | G9 |
| Kiváltott teljesítménye: | 30 Watt |
| Led Chip típusa: | SMD |
| Működési feszültség: | AC 220-240V/50Hz |
| Ra index: | >80 |
| Színhőmérséklet: | Meleg fehér (2700-3500K) |
| Szórásszög: | 320° |
| Teljesítmény: | 4 Watt |
| Termékek: | Led izzó |
| Üzemi hőmérséklet (°C): | -10-40 |
| Várható élettartam: | 30 000 üzemóra |