NEDES - Led Izzó G95 E27 18W Meleg fehér (ZLS912)
5 / 5
5 / 5
| Termék ID: | #6030425 |
| Búra/burkolat színe: | Opál búra |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényerő: | 1830 lm |
| Fényerő (lm): | 1830 lm |
| Foglalat típus: | E27 |
| Frekvencia: | 50/60Hz |
| Garancia időtartama: | 2 Év |
| IP Védettség: | IP20 |
| Izzó formája: | G95 - Gömb |
| Kiváltott teljesítménye: | 180 Watt |
| Led Chip típusa: | SMD |
| Méret: | Φ95 x 140 mm |
| Működési feszültség: | AC 220-240V/50Hz |
| Ra index: | >80 |
| Színhőmérséklet: | Meleg fehér (2700-3200K) |
| Szórásszög: | 270° |
| Teljesítmény: | 18 Watt |
| Teljesítmény tényező Pf: | >0,5 |
| Termékek: | Led izzó |
| Üzemi hőmérséklet (°C): | -10-40 |
| Várható élettartam: | 30 000 üzemóra |