NEDES - led izzó MR16 5W meleg fehér (ZLS313)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030682 |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényerő: | 440 lm |
| Fényerő (lm): | 440 lm |
| Foglalat típus: | MR16 |
| IP Védettség: | IP20 |
| Izzó formája: | MR16 - Spot |
| Kiváltott teljesítménye: | 50 Watt |
| Színhőmérséklet: | Meleg fehér (2700-3500K) |
| Szórásszög: | 120° |
| Teljesítmény: | 5 Watt |
| Termékek: | Led izzó |