OPTONICA - 6W E14 4500K 480lm SP1448
5 / 5
5 / 5
Gyártó: OPTONICA LED Modell: 6W E14 4500K 480lm SP1448 Műszaki adatok:
Teljesítmény: 6W (=60W)
Foglalat: E14
Kialakítás: gömb
Fényáram: 480 lumen
Névleges feszültség: 220-240V
Színhőmérséklet: 4500K (természetes fehér)
Sugárzási szög: 240°
Színvisszaadási index: 80
Led típusa: SMD
Élettartam: 25 000 óra
Ki/Be kapcsolás: 20 000 db
Fényerőszabályzás: nem lehetséges
Energiaosztály: A+
Átmérő: 45 mm
Hosszúság: 78mm
| Termék ID: | #6029285 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 480 lm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Sugárzási szög: | 240 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 4500 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |