OPTONICA - A60 B22 15W 2700K 1200lm 1917
0 / 5
0 / 5
Optonica A60 LED Izzó B22 15W 1200lm 2700K meleg fehér 270° 1917 Az Optonica LED termékek a legújabb innovatív LED technológiával gyártott SMD LED fényforrások. Kiváló és egyben gyönyörű fényerővel rendelkeznek. Nem vibrálnak, így óvja a szemeket a károsodástól, nincs bemelegedési idő, nem veszít fényerejéből akár 100.000 fel-le kapcsolást követően sem. A LED fényforrás nem más, mint amit a köznyelvben csak LED izzónak nevezünk. A LED izzók alacsony energiafelhasználásukkal befektetése rövid időn belül megtérül. Az B22-es foglalatú LED izzók vagy más néven bajonettzáras LED izzók minden területen helyt állnak. Kialakítása lehet körte, vagy gyertya alakú is. Nem mellesleg az opál burának köszönhetően nem látszanak a LED chipek. A B22-es LED izzók típus függően 180°-tól egészen a 270°-os sugárzási szöggel rendelkeznek. Hideg, nappali és meleg fehér színhőmérsékletekben válaszható, felhasználástól és típustól függően. Az Optonica LED termékek a legújabb innovatív LED technológiával gyártott SMD LED fényforrások. Kiváló és egyben gyönyörű fényerővel rendelkeznek. Nem vibrálnak, így óvja a szemeket a károsodástól, nincs bemelegedési idő, nem veszít fényerejéből akár 100.000 fel-le kapcsolást követően sem. A LED fényforrás nem más, mint amit a köznyelvben csak LED izzónak nevezünk. A LED izzók alacsony energiafelhasználásukkal befektetése rövid időn belül megtérül. Az B22-es foglalatú LED izzók vagy más néven bajonettzáras LED izzók minden területen helyt állnak. Kialakítása lehet körte, vagy gyertya alakú is. Nem mellesleg az opál burának köszönhetően nem látszanak a LED chipek. A B22-es LED izzók típus függően 180°-tól egészen a 270°-os sugárzási szöggel rendelkeznek. Hideg, nappali és meleg fehér színhőmérsékletekben válaszható, felhasználástól és típustól függően.
| Termék ID: | #6033900 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | B22 |
| Fényáram: | 1200 lm |
| Névleges feszültség: | 175-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 15 W |
| Sugárzási szög: | 180 ° |
| Szabályozható: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Típus: | LED izzó |