OPTONICA - dimmelhető E14 G45 LED izzó 4W 350lm 2700K meleg fehér 300° arany üveg 1418 (1418)
0 / 5
0 / 5
Vintage, Loft, Retro és Designer Filament LED izzó. Az Optonica LED termékek a legújabb innovatív LED technológiával gyártott Chip On Board LED fényforrások. Kiváló és egyben gyönyörű fényerővel rendelkeznek. Nem vibrálnak, így óvja a szemeket a károsodástól, nincs bemelegedési idő, nem veszít fényerejéből akár 100.000 fel-le kapcsolást követően sem. A LED fényforrás nem más, mint amit a köznyelvben csak LED izzónak nevezünk. A lámpa további előnyeként megjegyzendő az átlátszó búra, amely által a sárga színű ledeket jól láthatóak. Ezzel kölcsönözve az led izzónak egy kis különlegességet. Volframszálas lámpák kiváltására ajánljuk! További előnye ennek a LED lámpának, hogy nem csak a hagyományos izzókkal megeggyező meleg fehér fénnyel, hanem hideg és természetes fehér fényű változatban is elérhető! Helyi megvilágítások (éjjeli lámpa, tükör, olvasólámpa, képvilágító, rízslámpák) és általános világítások (csillár, többágú lámpa) kialakításánál nyújthat energiatakarékos megoldást ez a kisgömb formájú LED fényforrás. Felszerelése könnyű, hiszen a lámpatest áramtalanítását követően egyszerűen csak kicsavarjuk a hagyományos izzót és helyére tekerjük az új technológiás Optonica energiatakarékos LED fényforrást. Az új üvegburás LED lámpa a hagyományos E14 foglalatos izzók energiatakarékos alternatívája. Az E27 izzók jellemző felhasználási területei: falikarok, éjjeli lámpák, mennyezeti lámpák, exkluzív csillárok, stb. Filament (szálas, izzószálas) LED lámpák Chip On Glass LED technológiával! A LED fényforrások hátrányaként sokáig a kis sugárzási szöget hozták fel előszeretettel. Ez részben igaz is, hiszen ez a világítási megoldás valóban nem úgy állítja elő a fényt, mint egy izzószál, ami a tér minden részébe világít. A legújabb, az úgynevezett Chip On Glass technológia, ahol a wolfram szálakat utánzó LED "szálak" kerülnek a lámpákba. Ezek több síkon helyezkednek el, biztosítva a nagy, jellemzően 300°-os, vagy még ennél is nagyobb sugárzási szöget. A lámpa további előnyeként megjegyzendő az átlátszó búra, amely által a sárga színű ledeket jól láthatóak. Ezzel kölcsönözve az led izzónak egy kis különlegességet. Volframszálas lámpák kiváltására ajánljuk! További előnye ennek a LED lámpának, hogy nem csak a hagyományos izzókkal megeggyező meleg fehér fénnyel, hanem hideg és természetes fehér fényű változatban is elérhető! Helyi megvilágítások (éjjeli lámpa, tükör, olvasólámpa, képvilágító, rízslámpák) és általános világítások (csillár, többágú lámpa) kialakításánál nyújthat energiatakarékos megoldást ez a kisgömb formájú LED fényforrás. Felszerelése könnyű, hiszen a lámpatest áramtalanítását követően egyszerűen csak kicsavarjuk a hagyományos izzót és helyére tekerjük az új technológiás Optonica energiatakarékos LED fényforrást. Az új üvegburás LED lámpa a hagyományos E14 foglalatos izzók energiatakarékos alternatívája. Az E27 izzók jellemző felhasználási területei: falikarok, éjjeli lámpák, mennyezeti lámpák, exkluzív csillárok, stb. Filament (szálas, izzószálas) LED lámpák Chip On Glass LED technológiával! A LED fényforrások hátrányaként sokáig a kis sugárzási szöget hozták fel előszeretettel. Ez részben igaz is, hiszen ez a világítási megoldás valóban nem úgy állítja elő a fényt, mint egy izzószál, ami a tér minden részébe világít. A legújabb, az úgynevezett Chip On Glass technológia, ahol a wolfram szálakat utánzó LED "szálak" kerülnek a lámpákba. Ezek több síkon helyezkednek el, biztosítva a nagy, jellemzően 300°-os, vagy még ennél is nagyobb sugárzási szöget.
| Termék ID: | #6029789 |
| Cikkszám: | 1418 |
| Alak: | Gömb |
| Anyaga: | Üveg + Alumínium |
| Argep.hu export Kategória: | Izzó |
| Argep.hu export Warranty: | 2 év |
| Bura kivitele: | Üveg |
| Bura színe: | Arany |
| CRI: | min. 80 |
| Egyenértékű teljesítmény: | 30W |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Energetikai tanúsítvány: | https://www.optonicaled.com/attachments/Product/796/main/1418_2_thumb-detail.jpg |
| Energiahatékonyság: | F |
| Felhasználás terület: | Beltéri |
| Fényerő szabályozás: | Igen |
| Feszültség: | AC:175-265V |
| Foglalat: | E14 |
| Garancia: | 2 év |
| IP védettség: | IP20 |
| Lumen: | 350 |
| Méretek: | ф45x78 mm |
| Működési hőmérséklet (°C): | -30°C - +50°C |
| PF: | 0.5 |
| Szín: | Arany |
| Színhőmérskélet: | Meleg fehér (2700K) |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Teljesítmény: | 4W |
| Teljesítmény / Watt: | 88 lm/W |
| Típus: | E14 G45 filament |
| Világítási szög: | 300° |