OPTONICA - dimmelhető G9 LED spot 4W 400lm 6000K hideg fehér 360° 1654 (1654)
0 / 5
0 / 5
Az Optonica LED termékek a legújabb innovatív COB LED technológiával gyártott fényforrások. Kiváló és egyben gyönyörű fényerővel rendelkeznek. Nem vibrálnak, így óvja a szemeket a károsodástól, nincs bemelegedési idő, nem veszít fényerejéből akár több 100.000 fel-le kapcsolást követően sem. A henger alakú másnéven kukorica G9 LED izzó szinte minden tekintetben megegyezik a hagyományos halogén izzóval, így a G4 LED izzóval szemben a G9 hagyományos izzót átalakítás nélkül kicserélhetjük az energia takarékos G9 kukorica LED izzóra. Ideális csillárok, oldalfali lámpa vagy olvasólámpák fényforrásaként is. Az Optonica kukorica G9 LED izzó mérete nagyobb a hagyományos G9 izzóhoz képest, ezért javasolt a méret ellenőrzésé mielőtt kicserélnénk, hogy befér-e. Az OPTONICA G9 kukorica LED-es fényforrások 320°- 360°-os sugárzási szöggel rendelkeznek. Hideg, nappali, illetve meleg fehér színhőmérsékletekben válaszható, felhasználástól függően. Műszaki adatok:
Cikkszám: 1654
Teljesítmény: 4W
Üzemi feszültség: AC 220-240V
Normál lámpa teljesítménye: 40W
Névleges fényáram: 400 lm
Aljzat/Aljzat: G9
Színvisszaadási index (CRI): >80
Szín: hideg fehér
Színhőmérséklet: 6000K
Átlagos élettartam: kb. 25000 óra
Sugárszög: 360°
Üzemi hőmérséklet: -20°C/+40°C
Anyaga: műanyag és kerámia
Termék mérete: Ø17 x 33mm talp nélkül, Ø17 x 50mm talppal
Biztonsági tanúsítvány: IP20; CE és RoHS
Watt4WCRI Színvisszaadás>80Bemeneti feszültségAC:175-265VVizállóságIP20 Fényáram400 LumenÜzemóra25000óraVilágítási Szög320ºMéretekф17x33 mm
| Termék ID: | #6033486 |
| Cikkszám: | 1654 |
| Anyaga: | Műanyag |
| Argep.hu export Kategória: | Izzó |
| Argep.hu export Warranty: | 2 év |
| CRI: | min. 80 |
| Egyenértékű teljesítmény: | 40W |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Energetikai tanúsítvány: | https://www.optonicaled.com/attachments/Product/1222/main/1654-new_thumb-detail.jpg |
| Energiahatékonyság: | F |
| Felhasználás terület: | Beltéri |
| Fényerő szabályozás: | Igen |
| Feszültség: | AC 170-265V |
| Foglalat típusa: | G9 |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| LED típusa: | SMD (Surface Mounted Device) LED |
| Lumen: | 400lm |
| Méretek: | Ø 17 x 33 mm, Ø 17 x 50 mm |
| Színhőmérskélet: | Hideg fehér (6000K) |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Teljesítmény: | 4W |
| Típus: | G9 |
| Tömeg: | 7g |
| Világítási szög: | 360° |