OPTONICA - E14 C37 LED izzó 8W 710lm 4500K nappali fehér 180° 1429 (1429)
0 / 5
0 / 5
Cikkszám: 1429
Forma: gyertya
Teljesítmény: 8W
Feszültség: AC 220-240V
Normál lámpa teljesítménye: 55W
Névleges fényáram: 710 lm
Aljzat/Aljzat: E14
Színvisszaadási index (CRI): >80
Szín: semleges fehér
Színhőmérséklet: 4500K
Átlagos élettartam: kb. 25000 óra
Kezdési idő:
| Termék ID: | #6027411 |
| Cikkszám: | 1429 |
| EAN kód: | 3800156614291 |
| Alak: | Körte |
| Anyaga: | Műanyag+Alumínium |
| Argep.hu export Kategória: | Izzó |
| Argep.hu export Warranty: | 2 év |
| Bura kivitele: | Opál |
| CRI: | min. 80 |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Energetikai tanúsítvány: | https://www.optonicaled.com/attachments/Product/1237/main/1429-b-new_thumb-detail.jpg |
| Energiahatékonyság: | F |
| Fényerő szabályozás: | Nem |
| Feszültség: | AC175-265V |
| Foglalat típusa: | E14 |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Lumen: | 710 |
| Méret: | 37x100 mm |
| PF: | min. 0.5 |
| Színhőmérskélet: | Nappali fehér (4500K) |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Teljesítmény: | 8W |
| Típus: | C37 |
| Tömeg: | 70g |
| Világítási szög: | 180° |