OPTONICA - E14 G45 LED izzó 5, 5W 450lm 6000K hideg fehér 240° 1401 (1401)
0 / 5
0 / 5
Cikkszám: 1401
Forma: gömb
Teljesítmény: 5,5W
Üzemi feszültség: AC 220-240V
Normál lámpa teljesítménye: 40W
Névleges fényáram: 450 lm
Aljzat/Aljzat: E14
Színvisszaadási index (CRI): >80
Szín: hideg fehér
Színhőmérséklet: 6000K
Átlagos élettartam: kb. 25000 óra
Kezdési idő:
| Termék ID: | #6030516 |
| Cikkszám: | 1401 |
| EAN kód: | 3800156614017 |
| Alak: | Gömb |
| Anyaga: | Műanyag+Alumínium |
| Argep.hu export Kategória: | Izzó |
| Argep.hu export Warranty: | 2 év |
| Bura kivitele: | Opál |
| CRI: | min. 80 |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Energetikai tanúsítvány: | https://www.optonicaled.com/attachments/Product/1231/main/1401-b-new_thumb-detail.jpg |
| Energiahatékonyság: | G |
| Fényerő szabályozás: | Nem |
| Feszültség: | AC220-240V |
| Foglalat típusa: | E14 |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Lumen: | 450 |
| Méret: | 45 x 78 mm |
| PF: | min. 0.5 |
| Színhőmérskélet: | Hideg fehér (6000K) |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Teljesítmény: | 5,5W |
| Típus: | G45 |
| Tömeg: | 50g |
| Világítási szög: | 240° |