OPTONICA - E27 18W 6000K 1440lm SP1881
0 / 5
0 / 5
Adatok Gyártó: Optonica Gyártó cikkszám: SP1881 Típus: A70 Teljesítmény : 18W Egyenértékű teljesítmény : 110W Feszültség: AC:220-240V/50HZ Lumen : 1440lm CRI : min. 80 IP minősítés : IP20 Világítási szög : 270° Foglalat típusa : E27 Anyaga : Thermal Plastic Méret: 80 x 142mm Fényerő szabályozás : Nem Élettartam : 25 000 óra Garancia: 2 év Színhőmérséklet: hideg fehér Foglalat: E27 Energiahatékonyság : A+ Alak: Körte Bura kivitele: Opál Kelvin (K): 6000
| Termék ID: | #6030525 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 1440 lm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 18 W |
| Sugárzási szög: | 270 ° |
| Színhőmérséklet: | 6000 K |
| Típus: | LED izzó |