OPTONICA - G9 3W 6000K 300lm SP1638
3 / 5
3 / 5
Watt3WCRI Színvisszaadás>80Bemeneti feszültségAC:175-265VVizállóságIP20 Fényáram220 LumenÜzemóra25000óraVilágítási Szög360ºMéretekф15x45 mmAz Optonica LED termékek a legújabb innovatív LED technológiával gyártott Chip On Board LED fényforrások. Kiváló és egyben gyönyörű fényerővel rendelkezik. Nem vibrál, igy óvja a szemeket a károsodástól, nincs bemelegedési idő, nem veszít fényerejéből akár több 100.000 fel-le kapcsolást követően sem. A LED fényforrás nem más, mint amit a köznyelvben csak LED izzónak nevezünk. A kapszula formájú G9 LED izzó szinte minden tekintetben megegyezik a hagyományos halogén izzóval, így a G4 LED izzóval szemben a G9 hagyományos izzót átalakítás nélkül kicserélhetjük az energia takarékos G9 LED izzóra. Az Optonica kapszula formájú G9 LED izzó mérete 55mm x 15mm, ezáltal a G9 foglalattal rendelkező lámpatestek többségébe használható. Tökéletes megoldás akár olvasó vagy íróasztali lámpába, mert a kapszula formájú G9 LED opál burkolatot kapott ezáltal belenézve sem vakít a fénye. Az OPTONICA G9 kapszula formájú LED-es fényforrások 360°-os sugárzási szöggel rendelkeznek. Hideg, nappali, illetve meleg fehér színhőmérsékletekben válaszható, felhasználástól függően.
| Termék ID: | #6033166 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | G9 |
| Fényáram: | 300 lm |
| Névleges feszültség: | 175-265 V |
| Névleges teljesítmény: | 3 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 6000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |