OPTONICA - LED IZZÓ E27 310W 110x165mm hideg fehér SP11893 (11893)
0 / 5
0 / 5
Az Optonica LED termékek a legújabb innovatív LED technológiával gyártott Chip On Board LED fényforrások. Kivalló, és egyben gyönyörű fényerővel rendelkeznek. Nem vibrálnak, így óvja a szemeket a károsodástól, nincs bemelegedési idő, nem veszít fényerejéből akár több 100.000 fel-le kapcsolást követően sem. A LED fényforrás nem más, mint amit a köznyelvben csak LED izzónak nevezünk. A LED izzók alacsony energiafelhasználásukkal befektetése rövid időn belül megtérül, ehhez a fenti megtakarítás kalkulátor adhat némi segítséget. Az E27-es foglalatú LED izzók vagy más néven normál foglalatos LED izzók minden területen helyt állnak, hiszen az egyik leggyakrabban használt típus. Egyenértékű teljesítményét tekintetben 25W-tól 225W-ig terjed. Méretét tekintetben a kicsitől a hagyományoson át egészen az ipari méretűig kedvünk szerint válogathatunk. Az E27-es LED izzók típus függően 24°-tól egészen a 270°-os sugárzási szöggel rendelkeznek. Hideg, nappali, meleg fehér és állítható (dimmelhető) színhőmérsékletekben válaszható, felhasználástól függően. Amennyiben dekorációs célra szeretné használni akkor a filament LED izzóknál érdemes körülnézni.
| Termék ID: | #6033061 |
| Cikkszám: | SP11893 |
| Alak: | Körte |
| Anyaga: | Thermal Plastic |
| Argep.hu export Kategória: | Izzó |
| Argep.hu export Warranty: | 2 év |
| Bura kivitele: | Opál |
| CRI: | min. 80 |
| Egyenértékű teljesítmény: | 150W |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Energiahatékonyság: | E |
| Fényerő szabályozás: | Nem |
| Feszültség: | AC:220-240V/50HZ |
| Foglalat: | E27 |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Kelvin: | 6000-6000 |
| Kelvin (K): | 6000 |
| LED Chip típus: | SMD LED |
| Lumen: | 3200lm |
| Méret: | 110mmX165mm |
| PF: | min. 0.5 |
| Színhőmérskélet: | Hideg fehér (6000K) |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Teljesítmény: | 30W |
| Típus: | Ipari (nagy méretű) |
| Világítási szög: | 150° |