OPTONICA - mozgásérzékelős A60 led izzó E27 7W 560lm 6000K hideg fehér 1710 (1710)
0 / 5
0 / 5
Érzékelési tartomány 6 méter. Világítási idő 1 perc. Az Optonica LED termékek a legújabb innovatív LED technológiával gyártott fényforrások. Kiváló és egyben gyönyörű fényerővel rendelkeznek. Nem vibrálnak, így óvja a szemeket a károsodástól, nincs bemelegedési idő, nem veszít fényerejéből akár több 100.000 fel-le kapcsolást követően sem. A LED fényforrás nem más, mint amit a köznyelvben csak LED izzónak nevezünk. A LED izzók alacsony energiafelhasználásukkal befektetése rövid időn belül megtérül, ehhez a fenti megtakarítás kalkulátor adhat némi segítséget. Az E27-es foglalatú LED izzók vagy más néven normál foglalatos LED izzók minden területen helyt állnak, hiszen az egyik leggyakrabban használt típus. Méretét tekintetben a kicsitől a hagyományoson át egészen az ipari méretűig kedvünk szerint válogathatunk. Az E27-es LED izzók típus függően 24°-tól egészen a 270°-os sugárzási szöggel rendelkeznek. Hideg, nappali, meleg fehér és állítható (dimmelhető) színhőmérsékletekben válaszható, felhasználástól függően. Amennyiben dekorációs célra szeretné használni akkor a filament LED izzóknál érdemes körülnézni.
| Termék ID: | #6031197 |
| Cikkszám: | 1710 |
| Alak: | Körte |
| Anyaga: | Thermal Plastic |
| Argep.hu export Kategória: | Izzó |
| Argep.hu export Warranty: | 2 év |
| Bura kivitele: | Opál |
| CRI: | min. 80 |
| Egyenértékű teljesítmény: | 45W |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Energetikai tanúsítvány: | https://www.optonicaled.com/attachments/Product/1181/main/1710_thumb-detail.jpg |
| Energiahatékonyság: | G |
| Felhasználás terület: | Beltéri |
| Fényerő szabályozás: | Nem |
| Feszültség: | AC:220-240V/50HZ |
| Foglalat: | E27 |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | 20 |
| Lumen: | 560 |
| PF: | min. 0.5 |
| Színhőmérskélet: | Hideg fehér (6000K) |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Teljesítmény: | 7W |
| Típus: | A60 |
| Tömeg: | 120g |
| Világítási szög: | 270° |