OSRAM - 1, 5W 2700K E14 R39 36° LED fényforrás LEDvance (LEDV 4058075433243)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6032916 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 110 Lumen |
| Fényforrás alakja: | reflektor |
| Foglalat: | E14 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 39mm x 70mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 36° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 1,5W |