OSRAM - 1, 9W 2700K G9 LED LED fényforrás LEDvance (LEDV 4058075432307)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030681 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 200 Lumen |
| Foglalat: | G9 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 15mm x 46 mm |
| Működtető feszültség: | 230 V |
| Sugárzási szög: | 300° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 1,9W |