OSRAM - 10W 4000K G24q-3 LED fényforrás LEDvance (LEDV 4058075559196)
0 / 5
0 / 5
termék adatlap
| Termék ID: | #6031252 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 990 Lumen |
| Foglalat: | G24q-3 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 33mm x 170mm |
| Működtető feszültség: | 220-240V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 10W |