OSRAM - 2G10 36W 4050300299037
0 / 5
0 / 5
Foglalat: 2g10, Teljesítmény / Fogyasztás: 36 W, Termék típus: 4 Csapos fénycső, Előtét szükséges: Igen, Színhőmérséklet: 4000 k, Fényáram: 2800 lm, Termékcsalád: DULUX F, Gyártó: Osram
| Termék ID: | #6030115 |
| Élettartam: | 10000 óra |
| Energiaosztály: | G |
| Fejelés/foglalat: | 2G11 |
| Fényáram: | 2800 lm |
| Fényhasznosítás: | 78 lm/W |
| Névleges teljesítmény: | 36 W |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | Hagyományos izzó |