OSRAM - 4, 5W 3000K 60° GU10 LED fényforrás LEDvance (LEDV 4058075599024)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033461 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 350 Lumen |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 50mm x 54mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 4,5W |