OSRAM - 4, 8W 2700K 300mm S14d LED fényforrás LEDvance (LEDV 4058075607156)
0 / 5
0 / 5
termék adatlap
| Termék ID: | #6029934 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 470 Lumen |
| Foglalat: | S14d |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 29mm x 500mm |
| Működtető feszültség: | 220-240V |
| Sugárzási szög: | 200° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 4,8W |