OSRAM - 4W 1800 E27 dimmelhető vintage LED fényforrás LEDvance (LEDV 4058075270022)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030662 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | Igen |
| Fényáram: | 140 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 160mm x 290 mm |
| Működtető feszültség: | 220-240V |
| Sugárzási szög: | 340° |
| Színhőmérséklet: | extra meleg fehér |
| Teljesítmény: | 4W |