OSRAM - 4W 2000K E27 vintage LED fényforrás LEDvance (LEDV 4058075092013)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029800 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 300 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 200mm x 290mm |
| Működtető feszültség: | 230 V |
| Sugárzási szög: | 300 ° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 4W |