OSRAM - 4W 2700K GY6.35 LED fényforrás LEDvance (LEDV 4058075607224)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027497 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 470 Lumen |
| Foglalat: | GY6.35 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 18mm x 50 mm |
| Működtető feszültség: | 12V |
| Sugárzási szög: | 320° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 4W |