OSRAM - 6, 5W 2400K E27 dimmelhető vintage LED fényforrás LEDvance (LEDV 4052899972360)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033229 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | igen |
| Fényáram: | 725 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 64mm x 143mm |
| Működtető feszültség: | 230 V |
| Sugárzási szög: | 300° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 6,5W |