OSRAM - 6, 9W 4000K 120° GU10 LED fényforrás LEDvance (LEDV 4058075096721)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033397 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 620 Lumen |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 51mm x 52mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 36° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 6,9W |