OSRAM - 7W 2700K R7S 78mm LED fényforrás LEDvance (LEDV 4058075432710)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028647 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 806 Lumen |
| Foglalat: | R7s |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 20mm x 78 mm |
| Működtető feszültség: | 220-240V |
| Sugárzási szög: | 300° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 7W |