OSRAM - 8W 2700K 36° MR16 LED fényforrás LEDvance (LEDV 4058075433762)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028979 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 621 Lumen |
| Foglalat: | GU5.3 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 51mm x 46 mm |
| Működtető feszültség: | 12V |
| Sugárzási szög: | 36° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 8W |