OSRAM - 8W 3000K 2G11 LED fényforrás LEDvance (LEDV 4058075557390)
0 / 5
0 / 5
termék adatlap
| Termék ID: | #6033889 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 900 Lumen |
| Foglalat: | 2G11 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 44mm x 229,50mm |
| Működtető feszültség: | 220-240V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 8W |