OSRAM - 9, 7W RGB+W E27 LED fényforrás távirányítóval LEDvance (LEDV 4058075430891)
0 / 5
0 / 5
termék adatlap
| Termék ID: | #6028526 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | Igen |
| Fényáram: | 806 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 60 mm x 108 mm |
| Működtető feszültség: | 220-240V |
| Sugárzási szög: | 200° |
| Színhőmérséklet: | RGBW |
| Teljesítmény: | 9,7W |