OSRAM - E14 4W 2700K 470lm (4058075590250)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033101 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | A++ |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 470 lm |
| Fényhasznosítás: | 117 lm/W |
| Névleges feszültség: | 240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Sugárzási szög: | 300 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |