OSRAM - E14 LED, 2, 5 W, 470 lm, melegfehér fényű, dimmelhető, víztiszta búra (Classic-B) (4099854066290)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030357 |
| Anyag: | üveg |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 45 mm |
| Lámpatest fényáram: | 470 lm |
| Magasság méret: | 77 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 2.5 W |
| Szélesség méret: | 45 mm |
| Szín: | áttetsző |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |