OSRAM - E14 LED SStar gyertya 2, 8W 250lm 2700K melegfehér, szabályozható 300° - 25W izzó helyett (4058075436824)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031379 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 35 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 97 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 2.8 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |