OSRAM - E14 LED SStar kisgömb 4, 8W 470lm 4000K hidegfehér, szabályozható 320° opál - 40W izzó helyett (4058075434646)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030155 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 45 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 78 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.8 W |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Védettség: | IP20 |