OSRAM - E14 LED SStar kisgömb 6, 5W 806lm 2700K melegfehér, szabályozható 320° opál - 60W izzó helyett (4058075447837)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033366 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 45 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 78 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6.5 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |