OSRAM - E14 LED Star 9W 1050lm 2700K melegfehér 200° - 75W izzó helyett (4058075428386)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028212 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 36 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 118 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 9 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |